9 Shanghai międzynarodowych nowy materiał wystawa otwarta w Shanghai New International Expo Center.
- Sep 29, 2017 -

9 Shanghai International nowy materiał wystawa otwarta w Shanghai New International Expo Center. Nasza firma jest zaproszony do udziału w wystawie.


Pokazaliśmy wysokiej czystości cynku miedzi, wysokiej czystości, wysokiej czystości aluminium, monokryształów miedzi i innych produktów przez wiele nowych i starych klientów w każdym wieku, wielu wystawców do udziału w wystawie, Ultra-czystej ekspozycji produktów Pokaż wielkie zainteresowania, wielu klientów są na miejscu szczegółowych konsultacji, nadzieję, że dzięki tej okazji szczegółowej współpracy. Wystawa ta, z wielu klientów osiągnęła porozumienie o współpracy lub zamiar w tym samym czasie, do wielu nowych przyjaciół, dowiedziałem się najnowsze rynku Ultra-czystej przemysłu metalowego, otworzył perspektywy międzynarodowej.


Jest to święto branży, to podróż zbiorów. Wystawy, kraju Xi produktów butów, przez klientów krajowych i zagranicznych, które przyszłego rozwoju kraju, przyniesie nowe możliwości dla Guoxi ultraczystej nowych materiałów Co., ltd.

20170620102116291629.jpg