Właściwości stopu magnezu
- Sep 05, 2017 -

W praktycznych metalu jest najlżejszy metal, odsetka magnezu jest około 2/3 z aluminium, jest żelazo 1/4. To jest najlżejszy metal w metalach praktyczne, wytrzymałe i bardzo sztywne.

Zakres stosowania: ze stopu magnezu jest szeroko stosowany w przenośny sprzęt i przemysł samochodowy do osiągnięcia lekki.

Odsetek stopów magnezu jest cięższy niż plastik, ale wytrzymałość i elastyczność jednostki wagi jest wyższa niż w przypadku tworzywa sztucznego, więc w przypadku tych samych komponentów siły, części ze stopów magnezu może być cieńszy i lżejszy niż plastik. Ponadto ponieważ stopów magnezu mają większą wytrzymałość konkretnego niż aluminium i żelaza, mogą zmniejszyć ciężar elementów aluminiowych lub żelaza bez zmniejszania wytrzymałość elementów.

Zakres stosowania: telefon komórkowy, corocznie zwiększa rozmiar ekranu LCD na notebook komputer, i stopów magnezu są używane w ich klatce nawias klamrowy i powłoki z powrotem.

Przenikanie ciepła: Chociaż przewodności cieplnej stopu magnezu jest mniejsza niż ze stopu aluminium, ale niż plastikowe dziesiątki razy razy wyższe, w związku z tym, ze stopu magnezu stosowane w produktach elektrycznych, można skutecznie rozpowszechniać wewnętrznego ciepła poza.

Zakres stosowania: stopów magnezu są używane na osłonki i radiatory, które produkują komputery wysokiej temperatury i projektory. Zastosowanie stopów magnezu na obudowę telewizora może odbywać się bez otworów chłodzących.