Miedź o ultra wysokiej czystości używana w celu rozpylania miedzi
- Jan 17, 2018 -

Ultra celowe wykorzystanie miedzi

 

Nadaje się do rozpylania prądu stałego, rozpylania trójpolowego, rozpylania czteropoziomowego, rozpylania RF, rozpylania docelowego, rozpylania jonowego, rozpylania magnetronowego itp., Może być powlekaną folią odblaskową, przewodzącą, półprzewodnikową, folią kondensatorową, folią dekoracyjną, ochronną film, układ scalony, wyświetlacz itp. W porównaniu z innymi celami cena celu miedzianego jest niższa, dlatego materiał docelowy miedzi jest preferowanym materiałem docelowym pod warunkiem spełnienia funkcji warstwy folii.

 

Klasyfikacja celu o bardzo wysokiej czystości Miedzi

Cel miedziany ma planarny cel miedziany i rotację miedzianych punktów docelowych.

Płaski cel miedziany jest łukowaty, okrągły, kwadratowy i tak dalej.

Obrotowy miedzianowodny cel jest rurowy, zastosowanie wysokiej wydajności, ale nie jest łatwe w obróbce, poprzez wytłaczanie miedzi o wysokiej czystości, rozciąganie, prostowanie, obróbkę cieplną, obróbkę skrawaniem i inne operacje przetwarzania w celu ostatecznie wytworzenia docelowych produktów z obracającą się miedzią.

 

Metody produkcji o wysokiej czystości Miedzi

1, produkcja miedzi i oczyszczanie: Surowce miedzi to ruda miedzi. Rudę miedzi można podzielić na trzy kategorie

rudy siarczkowe, takie jak rudy chalkopirytu (CuFeS ₂) (Cu5FeS ₄) i chalkozyn (Cu ₂S) i tak dalej.

minerały tlenkowe takie jak malachit czerwony miedzi (Cu ₂O) [Cu ₂ (OH) ₂CO₃] krzem Malachit (CuSiO₃ • 2H ₂O) i tak dalej.

naturalna miedź i miedź o zawartości miedzi około 1% (0,5% ~ 3%) będą miały wartość eksploatacji, ponieważ metoda flotacji może być częścią rudy skały i innych zanieczyszczeń usuniętych, i uzyskać wyższą zawartość miedzi (8% ~ 35%) koncentratu piasku. Surową miedź otrzymuje się po ekstrakcji, a miedź rafinowana jest z 99,95% do 99,99%, 99,999% i 99,9999% metodą wielokrotnej elektrolizy i wytapiania strefowego. Obecnie najwyższa czystość w Chinach wynosi około 99,9999% (6N).

2, z wlewkami miedzi o wysokiej czystości jako surowców do kucia, walcowania, obróbki cieplnej, tak aby ziarna wlewka w mniejszej, zwiększonej gęstości, aby spełnić cel rozpylania wymagane dla miedzi.

3, zdeformowany wysokiej czystości materiał miedzi po obróbce, wymagania przetwarzania miedzi cel wysokiej precyzji, wysokiej jakości powierzchni, przetwarzane w maszynę do powlekania próżniowego wymaga docelowej wielkości na to, cel miedzi i maszyny do powlekania i więcej połączenia gwintu.

 

Perspektywa docelowa z bardzo wysoką czystością miedzi

Wraz z gwałtownym rozwojem przemysłu elektronicznego wymagania dotyczące celów miedzianych również rosną krok po kroku. Czystość celów miedzianych i standaryzacja rynku wciąż wymagają standaryzacji przez odpowiedni krajowy personel techniczny.