Strona główna > Profil firmy


公司办公楼.jpg


Industrializacji projekty naszych materiałów metalowych wysokiej czystości znajduje się w łańcuchu frontonu zaawansowanej produkcji i branży high-tech, badamy niezależnie nowej generacji ultra czystej Materiały metalowe, które przerwy technologicznej monopol na krajach zachodnich, Poznaj najlepszych badań naukowych i wysokiej klasy sprzęt wyprodukowany potrzeb krajowych, które będzie zdecydowanie wcisnąć związanych z obszarów postępu technicznego i skoordynowanego rozwoju, stając się istotnego wsparcia promowania przemysłowe modernizacji i poprawy konkurencyjności przemysłu podstawowych.


Niedawno ze względu do destylacji preparatu super czystego metalu próżniowej, głównie za pomocą łuku topnienia, topnienia wiązki elektronów, topnienia strefy ognia rafinacji technologii oczyszczania w rynku krajowym, podczas produkcji, Krajowa fabryka spełniają wszelkiego rodzaju trudny, tylko jak mała pojemność, wydajność wysokiej cost.low i inne pytania. więc w porównaniu z dobrze znanych zagranicznych marek, mamy słabe siły konkurencyjnej.


Teraz nasza firma spełnia pilne rynku, który jest oparty na badania i ing super wysokiej czystości produkcji materiałów metalowych w na dużą skalę przez usunięcie barier technicznych, teraz przeprowadzamy badania zaawansowanych breake technologii i innovativly ultra pure oczyszczania metali przez czystość tranditional rafinacji technologii trudny. teraz 99.99995% ultra czystości materiałów metalowych może prowadzić wysokiej jakości produkcji na świecie.